loading


ຜູ້ຜະລິດອຸປະກອນສະໜອງພະລັງງານຄອມພິວເຕີ 9 ອັນດັບຕົ້ນໆໃນປີ 2025 ແມ່ນຫຍັງ?

ເຈົ້າຮູ້ບໍ່ວ່າແຫຼ່ງຈ່າຍໄຟລາຄາຖືກ ຫຼື ຕ່ຳສາມາດປ່ອຍຄວາມຮ້ອນໄດ້ສອງເທົ່າເມື່ອທຽບກັບແຫຼ່ງຈ່າຍໄຟທີ່ໄດ້ຮັບການຮັບຮອງ 80 PLUS Titanium? ການໃຊ້ພະລັງງານ ແລະ ການສິ້ນເປືອງພະລັງງານແມ່ນພຽງແຕ່ປັດໄຈໜຶ່ງທີ່ຄວນພິຈາລະນາເມື່ອເລືອກຜູ້ຜະລິດແຫຼ່ງຈ່າຍໄຟ PC. ບໍ່ວ່າທ່ານຈະເປັນຜູ້ບໍລິໂພກ ຫຼື ທຸລະກິດທີ່ກຳລັງຊອກຫາຜູ້ຜະລິດ PC 9 ອັນດັບຕົ້ນໆ, ບົດຄວາມນີ້ສະເໜີແຫຼ່ງຂໍ້ມູນທີ່ສະດວກສະບາຍສຳລັບຂໍ້ມູນທັງໝົດທີ່ທ່ານຕ້ອງການ.

ພວກເຮົາຈະກວມເອົາຜະລິດຕະພັນຫຼາກຫຼາຍຊະນິດ, ການຮັບຮອງ, ການຮັບປະກັນ, ຮູບແບບການຜະລິດ, ແລະ ດ້ານອື່ນໆ, ລວມທັງການບໍລິການ OEM/ODM.

ຜູ້ຜະລິດອຸປະກອນສະໜອງພະລັງງານຄອມພິວເຕີ 9 ອັນດັບຕົ້ນໆໃນປີ 2025 ແມ່ນຫຍັງ? 1

ລາຍຊື່ຜູ້ຜະລິດ PSU 9 ອັນດັບຕົ້ນໆ

PSU ເປັນຊິ້ນສ່ວນຄອມພິວເຕີທີ່ຈຳເປັນທີ່ປ່ຽນພະລັງງານຈາກຝາໃຫ້ເປັນແຮງດັນ ແລະ ກະແສໄຟຟ້າທີ່ຕ້ອງການຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງອຸປະກອນຄອມພິວເຕີ. ມັນມາພ້ອມກັບຕົວເຊື່ອມຕໍ່ສະເພາະ ແລະ ພັດລົມລະບາຍຄວາມຮ້ອນເພື່ອຮັບປະກັນການສະໜອງພະລັງງານທີ່ປອດໄພ ແລະ ຕໍ່ເນື່ອງ. ຜູ້ຜະລິດແຕ່ລະຄົນແນໃສ່ຕະຫຼາດສະເພາະທີ່ກຳນົດຄຸນນະພາບຜະລິດຕະພັນຂອງເຂົາເຈົ້າ. ນີ້ແມ່ນຜູ້ຜະລິດຄອມພິວເຕີ 9 ອັນດັບຕົ້ນໆທີ່ຕອບສະໜອງຄວາມຕ້ອງການຂອງມາດຕະຖານໃໝ່ເຊັ່ນ ATX 3.1 ແລະ PCIe 5.1 ດ້ວຍການດຳເນີນງານທີ່ງຽບສະຫງົບເປັນພິເສດ:

1. MSI

ຊ່ວງວັດ: 400W–1600W

ການໃຫ້ຄະແນນປະສິດທິພາບ: 80 PLUS Bronze ຫາ Platinum

ໃບຢັ້ງຢືນ: 80 PLUS, Cybenetics, ATX 3.1, PCIe 5.0

ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນ: 5-10 ປີ

ຮູບແບບຟາຍເຕີ: ATX, SFX

MSI ແມ່ນຍີ່ຫໍ້ທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ຫຼາຍທີ່ສຸດສຳລັບນັກຫຼິ້ນເກມຢ່າງບໍ່ຕ້ອງສົງໃສ. ຜະລິດຕະພັນຂອງພວກເຂົາໄດ້ຮັບການຈັດອັນດັບສູງໃນເວັບໄຊທ໌ອີຄອມເມີຊ. ພວກມັນເໝາະສຳລັບຄອມພິວເຕີເກມລະດັບກາງຫາລະດັບສູງ. ເຖິງຢ່າງໃດກໍ່ຕາມ, ພວກເຂົາບໍ່ໄດ້ໃຫ້ບໍລິການ OEM ແກ່ທຸລະກິດຕ່າງໆ. ຜະລິດຕະພັນຂອງພວກເຂົາມັກຈະຖືກປ່ຽນຍີ່ຫໍ້ໂດຍ OEM ເຊັ່ນ Seasonic ຫຼື CWT. ການສະໜອງພະລັງງານຂອງພວກເຂົາໃຊ້ຕົວເກັບປະຈຸໄຟຟ້າຍີ່ປຸ່ນຊັ້ນນຳທີ່ສາມາດຮັບມືກັບອຸນຫະພູມ 105 °C.

2. ງຽບໆ!

ຊ່ວງວັດ: 300W–1600W

ການໃຫ້ຄະແນນປະສິດທິພາບ: 80 PLUS Bronze ເຖິງ Titanium

ໃບຢັ້ງຢືນ: 80 PLUS, Cybenetics, ATX 3.1

ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນ: 3-10 ປີ

ຮູບແບບ: ATX, SFX-L, TFX

ຈາກປະເທດເຢຍລະມັນ, be quiet! ໄດ້ສົ່ງມອບຜະລິດຕະພັນທີ່ມີລະດັບສຽງລົບກວນຕໍ່າເປັນພິເສດ. ຜູ້ຜະລິດໄດ້ຖືກສ້າງຕັ້ງຂຶ້ນໃນປີ 2001 ໂດຍມີສໍານັກງານໃຫຍ່ຢູ່ Glinde, ປະເທດເຢຍລະມັນ. ພວກເຂົາໄດ້ພົບເຫັນຄວາມສົມດຸນທີ່ສົມບູນແບບລະຫວ່າງປະສິດທິພາບ ແລະ ສຽງລົບກວນໂດຍຜ່ານການນໍາໃຊ້ພັດລົມ Silent Wing. PSU ທີ່ສົມບູນແບບແມ່ນໄດ້ຖືກອອກແບບໂດຍໃຊ້ແບຣິ່ງໄດນາມິກຂອງແຫຼວ (FDB) ແລະ ເຕັກໂນໂລຊີການເຂົ້າອາກາດທີ່ໄດ້ຮັບສິດທິບັດສໍາລັບການໄຫຼສູງສຸດດ້ວຍສຽງລົບກວນຕໍ່າສຸດ.

3. ESGAMING

ຊ່ວງວັດ: 400W–1200W+

ການໃຫ້ຄະແນນປະສິດທິພາບ: 80 PLUS Bronze ຫາ Platinum

ໃບຢັ້ງຢືນ: 80 PLUS, Cybenetics, ATX 3.1, PCIe 5.1

ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນ: 5 ປີ

ຮູບແບບ: ATX, SFX, TFX

ຜູ້ຜະລິດ: ແມ່ນແລ້ວ

ໃນຖານະຜູ້ຜະລິດ OEM, ESGAMING ມີຜະລິດຕະພັນຫຼາກຫຼາຍຊະນິດຕັ້ງແຕ່ຊຸດ ES ທີ່ມີລາຄາຖືກ, ຊຸດ EB ລະດັບກາງ, ແລະຊຸດ EFM(B/G) ແບບໂມດູນເຕັມຮູບແບບພຣີມຽມ. ຜູ້ຜະລິດໄດ້ຮັບການຮັບຮອງທີ່ສຳຄັນຫຼາຍຢ່າງ, ລວມທັງ ISO9001, SGS, cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE, ແລະ RoHS, ເຊິ່ງມີຄວາມສຳຄັນຕໍ່ການນຳເຂົ້າໃນບາງພາກພື້ນທົ່ວໂລກ. ຄຸນສົມບັດຫຼັກໃນ PSU ຂອງພວກເຂົາລວມມີການຮອງຮັບ PCIe 5.0/ATX 3.1, ສາຍ 12V-2x6, ພັດລົມ FDB 120 ມມ ທີ່ມີໂໝດ Zero Fan, ແລະການຄວບຄຸມແຮງດັນ DC-DC (ຄວາມໝັ້ນຄົງ ±1%).

ເພື່ອຄວາມປອດໄພລະດັບອຸດສາຫະກຳ, ການສະໜອງພະລັງງານຂອງພວກເຂົາມາພ້ອມກັບການປົກປ້ອງ OPP, OVP, UVP, SCP, OCP, ແລະ OTP. ຖ້າທ່ານກຳລັງຊອກຫາຜູ້ຜະລິດການສະໜອງພະລັງງານທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ເຊິ່ງສາມາດຜະລິດ PSU ລາຄາບໍ່ແພງດ້ວຍມາດຕະຖານທີ່ທັນສະໄໝ, ລອງພິຈາລະນາ ESGAMING. ຄວາມສາມາດໃນການຜະລິດຂອງພວກເຂົາແມ່ນ 4 ລ້ານ PSU/ປີ ໃນໂຮງງານທີ່ມີເນື້ອທີ່ 40,000+ ຕາແມັດ ທີ່ມີພະນັກງານຫຼາຍກວ່າ 600 ຄົນ.

4. ຄູເລີມາສເຕີ

ຊ່ວງວັດ: 450W–1600W

ການໃຫ້ຄະແນນປະສິດທິພາບ: 80 PLUS Bronze ຫາ Platinum

ໃບຢັ້ງຢືນ: 80 PLUS, Cybenetics, ATX 3.1

ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນ: 5-15 ປີ

ຮູບແບບຟາຍເຕີ: ATX, SFX

ຜູ້ຜະລິດ: ແມ່ນແລ້ວ

ຍີ່ຫໍ້ໄຕ້ຫວັນ, ກໍ່ຕັ້ງຂຶ້ນໃນປີ 1992, ມີຮາກຖານໃນເຕັກໂນໂລຊີການເຮັດຄວາມເຢັນ. ພວກເຂົາໄດ້ນຳໃຊ້ຄວາມຊ່ຽວຊານຫຼາຍປີຂອງພວກເຂົາເພື່ອສ້າງ PSU ທີ່ສະເໜີສິ່ງອຳນວຍຄວາມສະດວກ "ເຮັດໃຫ້ມັນເປັນຂອງເຈົ້າ". ໃນຖານະຜູ້ຜະລິດ OEM, ພວກເຂົາອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ສາມາດປ່ຽນແຜງເຄສ, ປ່ຽນຕຳແໜ່ງຂອງກະຕ່າໄດຣຟ໌, ແລະປັບແຕ່ງຮູບແບບເຄສຂອງເຂົາເຈົ້າເອງ. ຍີ່ຫໍ້ດັ່ງກ່າວຢູ່ໃນອັນດັບ B/A ໃນລາຍຊື່ລະດັບ PSU. ພວກເຂົາມີຈຸດປະສົງເພື່ອໃຫ້ຄວາມສົມດຸນລະຫວ່າງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍແລະປະສິດທິພາບ.

5. ອາຊູສ

ຊ່ວງວັດ: 550W–1600W

ການໃຫ້ຄະແນນປະສິດທິພາບ: 80 PLUS ຄຳ ຫາ ໄທທານຽມ

ໃບຢັ້ງຢືນ: 80 PLUS, Cybenetics, ATX 3.1

ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນ: 8–10 ປີ

ຮູບແບບ: ATX, SFX-L

Asus ໄດ້ຢູ່ແຖວໜ້າໃນຜະລິດຕະພັນເກມ. ຊຸດ ROG (Republic of Gamers) ຂອງພວກເຂົາມີຈຸດປະສົງເພື່ອໃຫ້ປະສົບການການຫຼິ້ນເກມລະດັບພຣີມຽມແກ່ຜູ້ໃຊ້ຂອງພວກເຂົາ. ເພື່ອເຮັດໃຫ້ຜະລິດຕະພັນລະດັບພຣີມຽມຂອງພວກເຂົາໂດດເດັ່ນ, ພວກເຂົາມີໜ້າຈໍສະແດງຜົນພະລັງງານ OLED ແບບແມ່ເຫຼັກໃນ PSU ບາງລຸ້ນຂອງພວກເຂົາ. ສິ່ງເຫຼົ່ານີ້ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ຕິດຕາມກວດກາການໃຊ້ພະລັງງານໂດຍກົງ ແລະ ຍັງເຮັດໜ້າທີ່ເປັນຄຸນສົມບັດທີ່ໂດດເດັ່ນທາງສາຍຕາ. ຕົວຄວບຄຸມແຮງດັນໄຟຟ້າອັດສະລິຍະ GPU-First (IVS) ຂອງພວກເຂົາຮັບປະກັນພະລັງງານທີ່ສະໝໍ່າສະເໝີ ແລະ ໝັ້ນຄົງໃຫ້ກັບ GPU. ໃນຂະນະທີ່ MOSFETs Gallium Nitride (GaN) ໃນ PSU ຂອງພວກເຂົາແມ່ນເປັນເອກະລັກສະເພາະຂອງຍີ່ຫໍ້ຂອງພວກເຂົາ ແລະ ໃຫ້ປະສິດທິພາບພື້ນທີ່ໃນລະດັບສູງສຸດ.

6. ຕາມລະດູການ

ຊ່ວງວັດ: 400W–2200W

ການຈັດອັນດັບປະສິດທິພາບ: 80 PLUS Bronze ເຖິງ Titanium

ໃບຢັ້ງຢືນ: 80 PLUS, Cybenetics, ATX 3.1

ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນ: 5–12 ປີ

ຮູບແບບ: ATX, SFX, SFX-L

ຜູ້ຜະລິດ: ແມ່ນແລ້ວ

ພາຍໃນຊຸມຊົນຄອມພິວເຕີ, Seasonic ແມ່ນໜຶ່ງໃນຜູ້ຜະລິດ PSU ທີ່ໄດ້ຮັບຄວາມນັບຖືຫຼາຍທີ່ສຸດ. ບໍລິສັດດັ່ງກ່າວ, ກໍ່ຕັ້ງຂຶ້ນໃນປີ 1975, ສະເໜີໂຮງງານຜະລິດ, ການອອກແບບ ແລະ ການຜະລິດທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ຫຼາຍທີ່ສຸດໃນປະຈຸບັນ. ຜະລິດຕະພັນລະດັບສູງຂອງພວກເຂົາໃຫ້ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນສູງສຸດຂອງອຸດສາຫະກໍາ, ຕັ້ງແຕ່ 10 ຫາ 12 ປີ. ພວກເຂົານໍາໃຊ້ເຕັກໂນໂລຊີລ້າສຸດ, ລວມທັງແບຣິ່ງໄດນາມິກແຫຼວ, ຕົວເລືອກທີ່ບໍ່ມີພັດລົມ, ພັດລົມໄຮບຣິດທີ່ງຽບສະຫງົບ, ແລະ ປະສິດທິພາບ 80 PLUS.

7. ຄໍເຊີ

ຊ່ວງວັດ: 450W–1500W

ການໃຫ້ຄະແນນປະສິດທິພາບ: 80 PLUS ຄຳ ຫາ ໄທທານຽມ

ໃບຢັ້ງຢືນ: 80 PLUS, Cybenetics, ATX 3.1

ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນ: 7–10 ປີ

ຮູບແບບຟາຍເຕີ: ATX, SFX

ຍີ່ຫໍ້ທີ່ຕັ້ງຢູ່ໃນສະຫະລັດອາເມລິກາສະເໜີ PSU ລະດັບພຣີມຽມ (ຊຸດ RM, HX, AX). ລູກຄ້າເປົ້າໝາຍຂອງພວກເຂົາສ່ວນໃຫຍ່ແມ່ນນັກຫຼິ້ນເກມ ແລະ ຜູ້ຊ່ຽວຊານທີ່ຕ້ອງການຄຸນສົມບັດລະດັບສູງ. ໜຶ່ງໃນຄຸນສົມບັດທີ່ເປັນເອກະລັກແມ່ນຊອບແວ iCUE ຂອງພວກເຂົາ, ເຊິ່ງສາມາດຕິດຕາມກວດກາລະບົບໄດ້ສົດໆ, ລວມທັງກຳລັງໄຟຟ້າເຂົ້າ ແລະ ອອກ, ປະສິດທິພາບ, ແຮງດັນ/ກະແສໄຟຟ້າໃນລາງ 12V, 5V, ແລະ 3.3V, ແລະ ອຸນຫະພູມພາຍໃນ. ພວກເຂົາເປັນໜຶ່ງໃນຜູ້ນຳອຸດສາຫະກຳທີ່ມີຊື່ສຽງດີເລີດໃນເວັບໄຊທ໌ເທັກໂນໂລຢີ.

8. ຊິວເວີສະໂຕນ

ຊ່ວງວັດ: 500W–2050W

ການຈັດອັນດັບປະສິດທິພາບ: 80 PLUS Bronze ເຖິງ Titanium

ໃບຢັ້ງຢືນ: 80 PLUS, Cybenetics, ATX 3.1

ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນ: 3–5 ປີ

ຮູບແບບ: ATX, SFX, SFX-L

SilverStone ເປັນອີກຍີ່ຫໍ້ໜຶ່ງຂອງໄຕ້ຫວັນທີ່ຢູ່ໃນລາຍຊື່ຂອງພວກເຮົາ. ບໍລິສັດກໍ່ຕັ້ງຂຶ້ນໃນປີ 2003, ໂດຍສຸມໃສ່ການສ້າງໜ່ວຍສະໜອງພະລັງງານຂະໜາດກະທັດຮັດທີ່ມີຄວາມໜາແໜ້ນສູງ. ພວກເຂົາມີຄວາມຊ່ຽວຊານໃນຮູບແບບ SFF PSU, ເຊິ່ງບັນລຸໄດ້ເຖິງ 1200W ໃນຂະໜາດທາງກາຍະພາບ 125mm x 63.5mm x 100mm. ຖ້າທ່ານກຳລັງຊອກຫາ PSU ພະລັງງານສູງທີ່ເໝາະສົມກັບເຄສ PC mini-ITX, ລອງພິຈາລະນາ SilverStone. ໜຶ່ງໃນ PSU ຂອງພວກເຂົາ, SX1000, Strider 2050W, ໃຫ້ປະສິດທິພາບສູງເຖິງ 94%, ເຊິ່ງເປັນປະສິດທິພາບຊັ້ນນຳຂອງອຸດສາຫະກຳ.

9. EVGA

ຊ່ວງວັດ: 450W–1600W

ການຈັດອັນດັບປະສິດທິພາບ: 80 PLUS Bronze ເຖິງ Titanium

ໃບຢັ້ງຢືນ: 80 PLUS, ATX

ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນ: 3-10 ປີ

ຮູບແບບ: ATX, SFX

EVGA ຍັງເປັນຍີ່ຫໍ້ທີ່ໄດ້ຮັບຄວາມນັບຖືໃນຊຸມຊົນເກມ. ໃນການຜະລິດ PSU, ພວກເຂົາໃຊ້ອົງປະກອບທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງສຸດເພື່ອໃຫ້ການຄວບຄຸມແຮງດັນທີ່ເຂັ້ມງວດທີ່ສຸດ. ສິ່ງທີ່ໜ້າສັງເກດແມ່ນຜົນຜະລິດຂອງລາງ +12V ຂອງພວກເຂົາຍັງຄົງໃກ້ຄຽງກັບແຮງດັນເປົ້າໝາຍເພື່ອຄວາມໝັ້ນຄົງສູງສຸດ. ດ້ວຍໂໝດ ECO, ພັດລົມຂອງພວກເຂົາຈະປິດລົງຢ່າງສົມບູນໃນລະຫວ່າງການໂຫຼດຕໍ່າເພື່ອປະຫຍັດພະລັງງານ. ສາຍ SuperNOVA G2 ແລະ P2 ທີ່ໄດ້ຮັບຄວາມນິຍົມສູງສຸດຂອງພວກເຂົາໃຫ້ການຄວບຄຸມທີ່ເຂັ້ມງວດກວ່າ ແລະ ripple ຕໍ່າ, ເຊິ່ງມີຄວາມສຳຄັນຕໍ່ປະສິດທິພາບທີ່ໝັ້ນຄົງ.

ຜູ້ຜະລິດອຸປະກອນສະໜອງພະລັງງານຄອມພິວເຕີ 9 ອັນດັບຕົ້ນໆໃນປີ 2025 ແມ່ນຫຍັງ? 2

ສະຫຼຸບ: ຜູ້ຜະລິດອຸປະກອນສະໜອງພະລັງງານ PC ທີ່ດີທີ່ສຸດ

ການຊອກຫາແຫຼ່ງຈ່າຍໄຟ PC ທີ່ດີທີ່ສຸດໝາຍເຖິງການປະເມີນຜະລິດຕະພັນຂອງຜູ້ຜະລິດຕ່າງໆຢ່າງລະມັດລະວັງ. ຜູ້ຜະລິດແຫຼ່ງຈ່າຍໄຟໃນລາຍຊື່ຂອງພວກເຮົາສະເໜີທາງເລືອກໃນການເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ທັນສະໄໝສຳລັບເມນບອດ. ຢ່າງໃດກໍຕາມ, ພວກມັນແຕກຕ່າງກັນໃນການຮັບປະກັນ, ຄຸນນະພາບຂອງອົງປະກອບ, ຄວາມໝັ້ນຄົງ, ຄຸນສົມບັດການລະບາຍຄວາມຮ້ອນ, ຮູບແບບ, ແລະ ການຮັບຮອງ. ການຕັ້ງຊື່ອັນໃດກໍໄດ້ ຜູ້ຜະລິດອຸປະກອນສະໜອງພະລັງງານຄອມພິວເຕີ ດີທີ່ສຸດແມ່ນຂຶ້ນກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງຜູ້ໃຊ້. ຖ້າທ່ານຕ້ອງການໜ່ວຍສະໜອງພະລັງງານທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງ, ໃຫ້ພິຈາລະນາ MSI. ສຳລັບຜູ້ຜະລິດ OEM ທີ່ສະເໜີທາງເລືອກທີ່ຫຼາກຫຼາຍ ແລະ ການຮັບຮອງທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງ, ໃຫ້ພິຈາລະນາ ESGAMING. ສຳລັບຄວາມເຂົ້າໃຈ ແລະ ການຄວບຄຸມສູງສຸດ, ໃຫ້ເລືອກ Corsair. ປັດຊະຍາທີ່ຄ້າຍຄືກັນນີ້ສາມາດນຳໃຊ້ກັບຜູ້ຜະລິດອື່ນໆໄດ້. ມັນເປັນສິ່ງສຳຄັນທີ່ຈະເບິ່ງວ່າອັນໃດກ່ຽວຂ້ອງກັບທ່ານຫຼາຍກວ່າ. ພວກເຮົາຫວັງວ່າທ່ານຈະພົບຜູ້ຜະລິດອຸປະກອນສະໜອງພະລັງງານ PC ທີ່ດີທີ່ສຸດຈາກລາຍຊື່ຂອງພວກເຮົາ.

ປະຕິຕໍ່ໄປ
Liquid Cooling vs. Air Cooling: ທາງເລືອກທີ່ດີທີ່ສຸດແມ່ນຫຍັງ?
ຜູ້ຜະລິດ CPU Cooler ທີ່ດີທີ່ສຸດແມ່ນຫຍັງ?
ຕໍ່ໄປ
ແນະນຳສຳລັບທ່ານ
ບໍ່​ມີ​ຂໍ້​ມູນ
ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ສູນສີດຳ
ຊ່ອງທາງໄຫຼວຽນຂອງອາກາດດ້ານລຸ່ມທີ່ມີນະວັດຕະກໍາ 8° ນໍາພາອາກາດເຢັນໄປຫາ GPU ໂດຍກົງ, ປັບປຸງປະສິດທິພາບດ້ານຄວາມຮ້ອນໃນຂະນະທີ່ຮັກສາຮູບແບບພາຍໃນທີ່ສະອາດ.
ເຄສຄອມພິວເຕີຫຼິ້ນເກມ LUMIA COVE ສີຂາວຕິດຕັ້ງງ່າຍພ້ອມຈໍ LCD ຮອງຮັບ BTF MB
ESGAMING LUMIA COVE ສີຂາວ ມີໜ້າຈໍ LCD ຂະໜາດ 5.5 ນິ້ວ ທີ່ປ່ຽນເຄື່ອງຂອງທ່ານໃຫ້ກາຍເປັນຈໍສະແດງຜົນອັດສະລິຍະແບບໂຕ້ຕອບ. ມັນສະແດງສະຖິຕິຮາດແວແບບເວລາຈິງເຊັ່ນ: ອຸນຫະພູມ ແລະ ຄວາມໄວໂມງ, ພ້ອມທັງສະແດງພາບເຄື່ອນໄຫວ, ຮູບພື້ນຫຼັງ ແລະ ວິດີໂອທີ່ກຳນົດເອງໄດ້. ມັນຮອງຮັບເມນບອດ ATX, M-ATX, ແລະ ITX, ພ້ອມດ້ວຍຄວາມເຂົ້າກັນໄດ້ຢ່າງເຕັມທີ່ສຳລັບການອອກແບບ back-connect (BTF). ບໍ່ຕ້ອງກັງວົນກ່ຽວກັບການພໍດີ ຫຼື ການຈັດການສາຍໄຟ. ແຜງກະຈົກທີ່ມີຄວາມໜາ 4 ມມ ແບບເລື່ອນໄດ້ເຮັດໃຫ້ການຕິດຕັ້ງໄວ ແລະ ງ່າຍ. ມັນຮອງຮັບ GPU ທີ່ມີລະບົບເຮັດຄວາມເຢັນດ້ວຍນໍ້າສູງເຖິງ 410 ມມ ແລະ 360 ມມ. ພອດ USB 3.0 ມາພ້ອມກັບມາດຕະຖານ, ພ້ອມກັບພອດ Type-C ທີ່ເປັນທາງເລືອກ. ນີ້ແມ່ນເຄສຄອມພິວເຕີຫຼິ້ນເກມລະດັບພຣີມຽມທີ່ສ້າງຂຶ້ນສຳລັບນັກຫຼິ້ນເກມທີ່ມີປະສົບການທີ່ຕ້ອງການສະແດງແບບທີ່ເປັນເອກະລັກຂອງເຂົາເຈົ້າ.
ເຮືອບິນ 007 ດິຈິຕອລ
ການອອກແບບແບບໂມດູນແຍກຕ່າງຫາກ: ການອອກແບບໂຄ້ງໃໝ່ທີ່ທຳລາຍແບບດັ້ງເດີມ ແລະ ສະແດງໃຫ້ເຫັນເຖິງຄວາມງາມທີ່ໜ້າຕື່ນຕາຕື່ນໃຈ. ການປະສົມປະສານຮູບແບບລົດກິລາເຂົ້າກັບຄວາມງາມຂອງຕົວຖັງ, ການອອກແບບນີ້ນຳເອົາປະສົບການຂອງຜູ້ໃຊ້ທີ່ເປັນສ່ວນຕົວ ແລະ ມີຫຼາຍໜ້າທີ່.
ເຄສຄອມພິວເຕີສຳລັບຫຼິ້ນເກມ LUMIA COVE ຕິດຕັ້ງງ່າຍພ້ອມຈໍ LCD ຮອງຮັບ BTF MB
ESGAMING LUMIA COVE ມີໜ້າຈໍ LCD ຂະໜາດ 5.5 ນິ້ວທີ່ປ່ຽນເຄື່ອງຂອງທ່ານໃຫ້ກາຍເປັນຈໍສະແດງຜົນອັດສະລິຍະແບບໂຕ້ຕອບ. ມັນສະແດງສະຖິຕິຮາດແວແບບເວລາຈິງເຊັ່ນ: ອຸນຫະພູມ ແລະ ຄວາມໄວໂມງ, ພ້ອມທັງສະແດງພາບເຄື່ອນໄຫວ, ຮູບພື້ນຫຼັງ ແລະ ວິດີໂອທີ່ກຳນົດເອງໄດ້. ມັນຮອງຮັບເມນບອດ ATX, M-ATX, ແລະ ITX, ພ້ອມດ້ວຍຄວາມເຂົ້າກັນໄດ້ຢ່າງເຕັມທີ່ສຳລັບການອອກແບບ back-connect (BTF). ບໍ່ຕ້ອງກັງວົນກ່ຽວກັບການພໍດີ ຫຼື ການຈັດການສາຍໄຟ. ແຜງກະຈົກທີ່ມີຄວາມໜາ 4 ມມ ແບບເລື່ອນໄດ້ເຮັດໃຫ້ການຕິດຕັ້ງໄວ ແລະ ງ່າຍ. ມັນຮອງຮັບ GPU ທີ່ມີລະບົບເຮັດຄວາມເຢັນດ້ວຍນໍ້າສູງເຖິງ 410 ມມ ແລະ 360 ມມ. ພອດ USB 3.0 ມາພ້ອມກັບມາດຕະຖານ, ພ້ອມກັບພອດ Type-C ທີ່ເປັນທາງເລືອກ. ນີ້ແມ່ນເຄສຄອມພິວເຕີຫຼິ້ນເກມລະດັບພຣີມຽມທີ່ສ້າງຂຶ້ນສຳລັບນັກຫຼິ້ນເກມທີ່ມີປະສົບການທີ່ຕ້ອງການສະແດງແບບທີ່ເປັນເອກະລັກຂອງເຂົາເຈົ້າ.
ສີຂາວ ZERO MAX
ຊ່ອງທາງໄຫຼວຽນຂອງອາກາດດ້ານລຸ່ມທີ່ມີນະວັດຕະກໍາ 8° ນໍາພາອາກາດເຢັນໄປຫາ GPU ໂດຍກົງ, ປັບປຸງປະສິດທິພາບດ້ານຄວາມຮ້ອນໃນຂະນະທີ່ຮັກສາຮູບແບບພາຍໃນທີ່ສະອາດ.
ZERO MAX BLACK
ຊ່ອງທາງໄຫຼວຽນຂອງອາກາດດ້ານລຸ່ມທີ່ມີຄວາມອຽງ 8° ທີ່ມີນະວັດຕະກໍານໍາພາອາກາດເຢັນໄປຫາ GPU ໂດຍກົງ ປັບປຸງປະສິດທິພາບດ້ານຄວາມຮ້ອນໃນຂະນະທີ່ຮັກສາຮູບແບບພາຍໃນທີ່ສະອາດ.
ເຄສຄອມພິວເຕີເກມ SPCC ແກ້ວປ້ອງກັນຄວາມຮ້ອນລະດັບສູງ ATX Tower ຮອງຮັບເຄື່ອງເຮັດຄວາມເຢັນດ້ວຍນໍ້າ GILGAMESH
ເຄສຄອມພິວເຕີ ESGAMING GILGAMESH ມີກ່ອງ HDD ທີ່ສາມາດຖອດອອກໄດ້ ແລະ ການຖອດຮາດແວທີ່ບໍ່ຕ້ອງໃຊ້ເຄື່ອງມືເພື່ອຄວາມສະດວກໃນການເຮັດຄວາມສະອາດ. ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບເມນບອດ ATX, Micro-ATX, ແລະ ITX, ມັນຮອງຮັບກາດກຣາບຟິກຊຸດ RTX 40, ໃຫ້ການປ້ອງກັນຂີ້ຝຸ່ນທີ່ມີປະສິດທິພາບ ແລະ ການຈັດການສາຍໄຟທີ່ສະດວກສະບາຍເພື່ອຕອບສະໜອງຄວາມຕ້ອງການຂອງນັກຫຼິ້ນເກມ.
ເຄສຄອມພິວເຕີເກມແບບໂປ່ງໃສລະດັບພຣີມຽມກະແສລົມສູງ ປລັກສຽບຕູ້ຄອມພິວເຕີແນວຕັ້ງ Atx/matx ຮອງຮັບ RTX 5090
ເຄສຄອມພິວເຕີເກມ ENKIDO ລະດັບກາງແບບພຣີມຽມມີການອອກແບບແບບນິຍາຍວິທະຍາສາດທີ່ມີວິວພາໂນຣາມາ 270°. ມັນປະກອບມີແຜງກະຈົກທີ່ມີຄວາມແຂງແກ່ນແບບບໍ່ຕ້ອງສະກູ, ຕິດຕັ້ງດ້ວຍຄລິບ ແລະ ຝາປິດຊ່ອງ PCI ທີ່ເປີດໄດ້ເຕັມທີ່ 7 ຊ່ອງ. ຮອງຮັບ GPU RTX 5090 ແລະ ລະບົບລະບາຍຄວາມຮ້ອນດ້ວຍນ້ຳ, ມັນເປັນທາງເລືອກອັນດັບຕົ້ນໆສຳລັບນັກຫຼິ້ນເກມ.
ບໍ່​ມີ​ຂໍ້​ມູນ
ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ
ຜ່ານ ISO9001 ແລະ SGS, ຜະລິດຕະພັນຂອງພວກເຮົາໄດ້ຮັບການຮັບຮອງດ້ວຍ 80Plus, CE, UL, RoHS, ແລະອື່ນໆ. ຜະລິດຕະພັນອຸປະກອນເສີມເກມຄອມພິວເຕີທັງໝົດແມ່ນແມ່ພິມສ່ວນຕົວຂອງພວກເຮົາເອງ, ອອກແບບໂດຍທີມງານຄົ້ນຄວ້າ ແລະ ພັດທະນາມືອາຊີບຂອງພວກເຮົາ.
ບໍ່​ມີ​ຂໍ້​ມູນ
ໂທ/Whatsapp: +86 13724459451
ອີເມວ/Skype:sales05@esgamingpc.com
ຕື່ມ: ຊັ້ນ 10 ອາຄານ A, ສູນອຸດສາຫະກຳການຜະລິດອັດສະລິຍະທະເລສາບ Qiandeng, ທິດເໜືອຂອງຖະໜົນ Xiaping West, ຖະໜົນ Guicheng, ເມືອງ Nanhai, ເມືອງ Foshan
ບໍ່​ມີ​ຂໍ້​ມູນ
ລິຂະສິດ © 2026 ESGAMING | ແຜນຜັງເວັບໄຊທ໌
Customer service
detect